סדנאות לבת מצווה

זה היום שלך תבחרי מה שטוב לך

סדנאות בת מצווה

סדנת תכשיטים לבת מצווה היא סדנה מקורית כיפית ומגבשת של כלת בת המצווה עם חברותיה ו/או משפחתה. בסדנה כל בת מכינה תכשיט בעיצוב אישי ובליווי צמוד, באוירה נעימה ורגועה של יצירה וכיף. ניתן להכין צמיד/שרשרת/עגילים, כל החומרים באיכות מעולה על מנת שתשאר מזכרת יפה ואיכותית מארוע בלתי נשכח. כלת בת המצווה יכולה לבחור להשתתף עם כולם או להנחות את הסדנה יחד איתי.

הסדנה אורכת כשעה, מתחילים בהסבר קצר על טכניקות עיצוב, והשימוש בפליירים וחרוזים מעיכה. כל בת מקבלת לוח תכנון, פליירים, וערכה עם כל החומרים הדרושים להכנת התכשיט. חוט כסף או זהב, סוגר וחרוזי מעיכה אם בחרת להכין צמיד, זוג ווים לאוזן, חוטי זהב או כסף, וחרוזי מעיכה אם בחרת להכין עגילים. בערכות כבר יש חרוזים בעיצובים מוכנים מראש על מנת להקל על הבנות. ובנוסף יש גם בופה חרוזים למי שרוצה לעצב בעצמה או להוסיף על העיצוב הקיים. בסיום כל תכשיט נארז באריזת מתנה יפה, מזכרת מקורית ומושלמת מאירוע בלתי נשכח. ישנה אפשרות שכל בת תכין תכשיט נוסף, תרומה למי שתבחרו. מספר הצעות למקומות שאפשר לתרום להם יש בהמשך לפרטים נוספים והצעת מחיר התקשרו או שילחו הודעה אוריה 0525722929

בת המצווה מתקרבת וישנן שיחות בין ההורים לבין הבת לגבי תכניות בת המצווה. בדרך כלל במרכז העניינים עומדת מסיבת בת המצווה אליה מזמינים את המשפחה והחברים. זהו אירוע מרגש לכל המשפחה, זוהי הפקה גדולה אך למרות זאת יש משהו שחסר. לצד מנות האוכל הטעימות, הריקודים, השמחה והמתנות חסר גם משהו בעל ערך אמתי אשר ייתן ליום ההולדת ה 12 אופי שונה מאשר סתם עוד יום הולדת. וזהו בדיוק הרגע שבו צריך להתחיל לחשוב על סדנאות בת מצווה. סדנאות בת מצווה לא באו להחליף את מסיבת הבת מצווה, אלא לתת לכם דרך נוספת לציין את היום. הרעיון מאחורי הסדנאות היא לעסוק בפעילות שהיא לא רק מהנה, אלא גם בעלת ערך. כמה פעמים בחיים אנו עושים משהו למען עצמינו? לכבוד בת המצווה יש לכלת הבת מצווה את ההזדמנות לעשות משהו למען עצמה, ועל הדרך למען חבריה, משהו בעל ערך עמוק יותר מאשר מסיבה. זוהי הזדמנות להתנסות בדברים חדשים ופעילויות מהנות ומעשירות. סדנאות בת מצווה הן סדנאות אשר הותאמו במיוחד לבת המצווה ויש להן אופי מיוחד וגם חגיגי. סדנאות אלו יכולות לעסוק בנושאים שונים, הכל בהתאם לתחומי העניין של כלת השמחה. במקרים רבים הן מערבות איזה סוג של פעילות יצירתית, אך לא רק. סדנאות בת מצווה הן הזדמנות להתנתק מכל הגירויים החיצוניים, הטלפונים והרשתות החברתיות ולהיות יחדיו עם החברות הקרובות בפעילות מגבשת ומהנה אשר תורמת לכולם. זוהי הדרך היפה ביותר לציין את המעבר מילדות לבגרות. ברבות מהסדנאות, לפחות באלו אשר משלבות פעילות יצירה, כל אחת מהמשתתפות גם לוקחת איתה משהו בסוף הסדנה. למשל אם זוהי סדנה העוסקת בשזירת פרחים או סדנה של הכנת תכשיטים, כל אחת חוזרת הביתה עם עבודה. בעצם היא יוצאת מהסדנה עם שני דברים, הכלים שלמדה ובהם תוכל להשתמש בעתיד וגם עבודת היצירה. סדנאות בת מצווה הן אינן לימודים, הן שמות את הדגש על הנאה וזוהי סוג של פעילות חברתית מגבשת. הכל מתנהל באווירה שמחה ונעימה, בשילוב של הומור ואפילו כיבוד. בקיצור סדנאות בת מצווה הן דרך מעולה ומומלצת לחגוג.

הצעות למקומות אליהם אפשר לתרום תכשיטים שמכינים בסדנה :

עמותת אד"ל  לנשים שאיבדו את ילדיהם/ בעליהם/ אדם בטרגדיה

איש קשר אדווה 0546207143

בית המתנות של יאיר 

בית מלא במתנות ובמשחקים חדשים המיועדים לילדים חולים ונזקקים

איש קשר מירב 0526162233

 

מקלטי בת מלך לנשים מוכות מהציבור הדתי וילדיהן 

איש קשר אורלי 0523525309

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן