סדנאות תכשיטים

משהו קטן רק בשבילך

סדנאות תכשיטים

הסדנאות מיועדות לקבוצות שרוצות זמן של כיף ואיכות יחד - ליצור כל אחת תכשיט בעיצוב אישי ובליווי צמוד.
הסדנה אורכת בין שעתים לשלוש. נלמד מספר טכניקות חריזה, נבחר את החומרים המתאימים לנו ממגוון ענק של חומרים וסגנונות, ניתן להעזר במודלים קיימים וקדימה לעבודה - תכשיט מקורי ויחודי עוד רגע נולד

בסדנה נלמד טכניקות חריזה מתקדמות, סטיילינג והתאמת צבעים, שימוש בפליירים וחרוזי מעיכה ופיסול בחוטי מתכת. כל אחת מכינה סט שרשראות ועגילי זהב בעיצוב אישי ובליווי צמוד. כל אחת תמצא את החרוזים והצבעים שהיא אוהבת מתוך מגוון ענק של חרוזים בצבעים וחומרים שונים מכל העולם. נלמד איך להכין תכשיט שיהיה לא רק מהמם, אלא גם מותאם בדיוק לך ולבגדים שלך.

 • סדנת אימהות ובנות

מיועד לאמהות ובנות שמעוניינות בזמן של כיף ויצירה יחד. בתהליך של יציאה מהשגרה ,התכנסות והתמקדות בכן פנימה וביצירה משותפת.

מסיבת רווקות

סדנה שחברות ומשפחת הכלה עושים יחד איתה לפני החתונה, ערב שמוקדש כולו לביחד, ליצירה, לנשיות וליופי, וכמובן לכלה. בסדנה כל אחת מכינה תכשיט לעצמה ותכשיט לכלה, לצייד אותה הייטב בדרכה החדשה.

 • ערבי גיבוש וצוות

ערב כיף יצירה וגיבוש לצוותיםץ כל אחת מכינה תכשיט לעצמה יחד עם דינמיקה קבוצתית של יצירה משותפת. אווירה נהדרת של צבעוניות, יופי ויחד.

 • ימי הולדת

סדנת יום הולדת למשפחה או לחברים ,למנף את האירוע המשמח לזמן של יצירה אומנות וכיף ביחד. ניתן לשלב את הדנה עם נתינה שכל משתתפת מכינה בנוסף תכשיט אותו נתרום לנזקקות.

לבירורים ולהצעת מחיר ללא התחייבות

חייגו אלי - 0525-722929

תגובות אחרונות
  סגירת תפריט
  ×
  ×

  עגלת קניות

  דילוג לתוכן